Wat doen wij
Structura-Groep, wat doen wij
Het primaire doel is elkaar ondersteunen in inclusief ondernemen. De Structura-Groep doet dit door door 3 keer per jaar bij elkaar te komen. Ter ondersteuning hiervan wordt een gereedschapskist aangeboden met 18 praktische instructies die alle aspecten van inclusief ondernemen omvatten. Middels wandelen zorgen we ervoor dat we daarover met elkaar in gesprek gaan en elkaars kritische vriend zijn.
Als Structura-Groep ondersteunen wij elkaar op vier deelgebieden om ondernemers, bestuurders, professionals en intermediairs te ondersteunen in de uitvoering van inclusief ondernemen en als onderdeel van de gereedschapskist
Structura-Kringen (voor ondernemers, professionals)
Structura-Academie (voor ondernemers, bestuurders, professionals)
Structura-Interventie (voor ondernemers, intermediairs)
Structura-Assessment (voor ondernemers, bestuurders)
Geïnteresseerd in onze nieuwsbrief?
Wij delen uw gegevens met niemand. Wij gebruiken uw gegevens alleen om de nieuwsbrief naar u te sturen. Als deelnemer van ons platform ontvangt u naast de nieuwsbrief ook informatie die speciaal voor u van toepassing kan zijn.